İki marka – Bir hedef

İki sektör ve uzmanlık liderinin birleşmesiyle Ekim 2008 tarihinde kulağa hem yeni, hem de tanıdık gelen bir marka oluştu: Hella Gutmann.

Hella ve Gutmann Messtechnik'in % 50'şer hissesi olan bu joint venture'nin amacı, motorlu taşıt servislerini araç kabulünden hızlı arıza tespit ve hata tespitine, teknik veri ve tamir yardımının sağlanmasından yedek parçaların hızlı teminine kadar tüm tamir süreci boyunca desteklemektir. Böylece Hella Gutmann müşterilerine rekabet ortamında avantaj sağlamakta ve partner servislerimiz uzun vadeli olarak avantajlı duruma geçmektedir.

Hella Gutmann ile bazı değerler birleşmiştir: Arıza Tespit (Diyagnoz) alanında onyıllara dayanan uzmanlık ve kapsamlı bir araç tamiri için öncü ürün ve servis yelpazelerinden biri. Devasa bir teknik bilgi havuzu ve 100'den fazla ülkeyi kapsayan dünya çapında bir satış ve servis partneri.

Ancak bu joint venture yalnızca çalışanlarımızın ve çözümlerimizin toplamı değildir - Hella Gutmann, yarının başarılı servislerinin partneridir.


GİRİŞ

İstenilen işlevi seçin ve kullanıcı bilgilerinizle buraya giriş yapın.

Parolanızı mı unuttunuz?

Giris yapmak Giriş yardım?